Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 101,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4762651

1 558 943 zł

15 435 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Fuengirola

2 pokoje, apartament 101,00 m², oferta nr , R4762651, Fuengirola
R4762651 - zdjęcie nr 0
R4762651 - zdjęcie nr 1
R4762651 - zdjęcie nr 2
R4762651 - zdjęcie nr 3
R4762651 - zdjęcie nr 4
R4762651 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

101,00 m²

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Rok Budowy:

2027