Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 43,36 m², 2 pokoje, piętro 6, oferta nr 12671/10630/OMS

818 000 zł

18 865 zł /m²

Rata 3 827 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto, gen. Władysława Sikorskiego

2 pokoje, apartament 43,36 m², piętro 6, oferta nr , 12671/10630/OMS, Wrocław, Stare Miasto, gen. Władysława Sikorskiego
12671/10630/OMS - zdjęcie nr 0
12671/10630/OMS - zdjęcie nr 1
12671/10630/OMS - zdjęcie nr 2
12671/10630/OMS - zdjęcie nr 3
12671/10630/OMS - zdjęcie nr 4
12671/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,36 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2013