Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 36,00 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr 41174

755 000 zł

20 972 zł /m²

Rata 3 532 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament na sprzedaż 36 m², Głębocka 113, Warszawa Białołęka (Białołęka)

Warszawa, Białołęka, Głębocka 113

2 pokoje, apartament 36,00 m², piętro 2, oferta nr , 41174, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Głębocka 113
41174 - zdjęcie nr 0
41174 - zdjęcie nr 1
41174 - zdjęcie nr 2
41174 - zdjęcie nr 3
41174 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 36 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025