Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 62,10 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 84946/6624/OMS

1 050 000 zł

16 908 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Bemowo, Górczewska

2 pokoje, apartament 62,10 m², piętro 1, oferta nr , 84946/6624/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Górczewska
84946/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84946/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84946/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84946/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84946/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 62.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

62,10 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009