Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, piętro 5, oferta nr 85557/6624/OMS

666 000 zł

18 000 zł /m²

Rata 3 116 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Ochota, Gorlicka

2 pokoje, apartament 37,00 m², piętro 5, oferta nr , 85557/6624/OMS, Warszawa, Ochota, Ochota, Gorlicka
85557/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85557/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85557/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85557/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85557/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Apartament, 2 pokoje, Warszawa, Ochota, Gorlicka, 37,00 m², 666 000 zł, 85557/6624/OMS | LuksusoweMieszkania.pl