Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 37,18 m², 2 pokoje, piętro 3, oferta nr 54111/4508/OMS

679 000 zł

18 263 zł /m²

Rata 3 177 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Gotarda

2 pokoje, apartament 37,18 m², piętro 3, oferta nr , 54111/4508/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Gotarda
54111/4508/OMS - zdjęcie nr 0
54111/4508/OMS - zdjęcie nr 1
54111/4508/OMS - zdjęcie nr 2
54111/4508/OMS - zdjęcie nr 3
54111/4508/OMS - zdjęcie nr 4
54111/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,18 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1952