Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 21,88 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 41560

399 999 zł

18 281 zł /m²

Rata 1 872 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Grochowska

2 pokoje, apartament 21,88 m², parter, oferta nr , 41560, Warszawa, Grochowska
41560 - zdjęcie nr 0
41560 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja apartamentu 21.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

21,88 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1910