Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 41,52 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 41549

710 000 zł

17 100 zł /m²

Rata 3 322 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Grochowska

2 pokoje, apartament 41,52 m², piętro 1, oferta nr , 41549, Warszawa, Grochowska
41549 - zdjęcie nr 0
41549 - zdjęcie nr 1
41549 - zdjęcie nr 2
41549 - zdjęcie nr 3
41549 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 41.52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,52 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1910