Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 36,78 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr 41577

698 820 zł

19 000 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Grochowska

2 pokoje, apartament 36,78 m², piętro 2, oferta nr , 41577, Warszawa, Grochowska
41577 - zdjęcie nr 0
41577 - zdjęcie nr 1
41577 - zdjęcie nr 2
41577 - zdjęcie nr 3
41577 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 36.78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,78 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1910