Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, piętro 4, oferta nr 56268/4508/OMS

745 000 zł

17 738 zł /m²

Rata 3 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Bielany, Hansa Christiana Andersena

2 pokoje, apartament 42,00 m², piętro 4, oferta nr , 56268/4508/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Hansa Christiana Andersena
56268/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56268/4508/OMS - zdjęcie nr 1
56268/4508/OMS - zdjęcie nr 2
56268/4508/OMS - zdjęcie nr 3
56268/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975