Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 34,00 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 66480/3098/OMS

749 000 zł

22 029 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Jana Kazimierza

2 pokoje, apartament 34,00 m², piętro 1, oferta nr , 66480/3098/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Jana Kazimierza
66480/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66480/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66480/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66480/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66480/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66480/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016