Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 41,70 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr 118637/78/OMS

781 300 zł

18 736 zł /m²

Rata 3 656 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Dziwnów, Kaprala Koniecznego

2 pokoje, apartament 41,70 m², piętro 2, oferta nr , 118637/78/OMS, Dziwnów, Kaprala Koniecznego
118637/78/OMS - zdjęcie nr 0
118637/78/OMS - zdjęcie nr 1
118637/78/OMS - zdjęcie nr 2
118637/78/OMS - zdjęcie nr 3
118637/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 41.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,70 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025