Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 47,70 m², 2 pokoje, piętro 3, oferta nr 119125/78/OMS

769 100 zł

16 124 zł /m²

Rata 3 598 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Dziwnów, Kaprala Koniecznego

2 pokoje, apartament 47,70 m², piętro 3, oferta nr , 119125/78/OMS, Dziwnów, Kaprala Koniecznego
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,70 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2025