Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 34,37 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr SMMUPY158

650 000 zł

18 912 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Karpacz

2 pokoje, apartament 34,37 m², piętro 1, oferta nr , SMMUPY158, Karpacz
SMMUPY158 - zdjęcie nr 0
SMMUPY158 - zdjęcie nr 1
SMMUPY158 - zdjęcie nr 2
SMMUPY158 - zdjęcie nr 3
SMMUPY158 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 34.37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,37 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,20 m

Rok Budowy:

2017