Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 58,70 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr BS1-MS-313761-28

860 000 zł

14 651 zł /m²

Rata 4 024 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

2 pokoje, apartament 58,70 m², piętro 1, oferta nr , BS1-MS-313761-28, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
BS1-MS-313761-28 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-313761-28 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-313761-28 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-313761-28 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-313761-28 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 58.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

58,70 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2001