Nowy apartament, 39,59 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr U-B-01-07
688 801 zł
17 398 zł /m²
Rata 3 223 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kolejova 1
Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Kolejowa 1/3
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
39,59 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,76 m
Strony świata:
wschód (E)
Układ okien:
jednostronny
Garaż:
parking podziemny
Termin oddania:
III kwartał 2026