Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 50,25 m², 2 pokoje, piętro 7, oferta nr 24756

750 000 zł

14 925 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg

2 pokoje, apartament 50,25 m², piętro 7, oferta nr , 24756, Kołobrzeg
24756 - zdjęcie nr 0
24756 - zdjęcie nr 1
24756 - zdjęcie nr 2
24756 - zdjęcie nr 3
24756 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 50.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,25 m²

Piętro:

7 piętro

Rok Budowy:

2005