Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 46,00 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 104349

904 000 zł

19 652 zł /m²

Rata 4 230 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

2 pokoje, apartament 46,00 m², piętro 1, oferta nr , 104349, Warszawa, Ursynów, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
104349 - zdjęcie nr 0
104349 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja apartamentu 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023