Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 44,23 m², 2 pokoje, parter, oferta nr MS-1041

699 000 zł

15 804 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kościelisko

2 pokoje, apartament 44,23 m², parter, oferta nr , MS-1041, Kościelisko
MS-1041 - zdjęcie nr 0
MS-1041 - zdjęcie nr 1
MS-1041 - zdjęcie nr 2
MS-1041 - zdjęcie nr 3
MS-1041 - zdjęcie nr 4
MS-1041 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,23 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2008