Nowy apartament, 82,15 m², 2 pokoje, piętro 13, oferta nr AA.86
1 084 380 zł
13 200 zł /m²
Rata 5 074 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Strefa Progress
Łódź, Śródmieście, al. Kościuszki 132 / ul. Piotrkowska 217

Plan piętra

2

Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
82,15 m²
Piętro:
13 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,80 m
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (2,78 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru