Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 49,02 m², 2 pokoje, piętro 3, oferta nr 23636/2089/OMS

1 120 000 zł

22 848 zł /m²

Rata 5 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Wrocław, Krawiecka

2 pokoje, apartament 49,02 m², piętro 3, oferta nr , 23636/2089/OMS, Wrocław, Krawiecka
23636/2089/OMS - zdjęcie nr 0
23636/2089/OMS - zdjęcie nr 1
23636/2089/OMS - zdjęcie nr 2
23636/2089/OMS - zdjęcie nr 3
23636/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 49.02 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,02 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009