Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 33,50 m², 2 pokoje, piętro 4, oferta nr 18947/4112/OMS

510 000 zł

15 224 zł /m²

Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Stare Miasto, ks. Wincentego Kraińskiego

2 pokoje, apartament 33,50 m², piętro 4, oferta nr , 18947/4112/OMS, Wrocław, Stare Miasto, ks. Wincentego Kraińskiego
18947/4112/OMS - zdjęcie nr 0
18947/4112/OMS - zdjęcie nr 1
18947/4112/OMS - zdjęcie nr 2
18947/4112/OMS - zdjęcie nr 3
18947/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 33.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,50 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1983