Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 132,00 m², 2 pokoje, oferta nr R3974107

4 077 888 zł

30 893 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Mairena

2 pokoje, apartament 132,00 m², oferta nr , R3974107, La Mairena
R3974107 - zdjęcie nr 0
R3974107 - zdjęcie nr 1
R3974107 - zdjęcie nr 2
R3974107 - zdjęcie nr 3
R3974107 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 132 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

132,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2025