Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 44,42 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 118670/78/OMS

1 493 220 zł

33 616 zł /m²

Rata 6 986 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Wiślinka, Łąkowa

2 pokoje, apartament 44,42 m², parter, oferta nr , 118670/78/OMS, Wiślinka, Łąkowa
118670/78/OMS - zdjęcie nr 0
118670/78/OMS - zdjęcie nr 1
118670/78/OMS - zdjęcie nr 2
118670/78/OMS - zdjęcie nr 3
118670/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 44.42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,42 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024