Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 38,60 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 52166/4508/OMS

705 000 zł

18 264 zł /m²

Rata 3 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Marzanny

2 pokoje, apartament 38,60 m², parter, oferta nr , 52166/4508/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Marzanny
52166/4508/OMS - zdjęcie nr 0
52166/4508/OMS - zdjęcie nr 1
52166/4508/OMS - zdjęcie nr 2
52166/4508/OMS - zdjęcie nr 3
52166/4508/OMS - zdjęcie nr 4
52166/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,60 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970