+5
Nowy apartament, 43,79 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B1.0.1
486 507 zł
11 110 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 276 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Emilii Plater 7
Szczecin, Śródmieście, ul. Miedziana 4
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
43,79 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,69 m
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (8,64 m²)
Termin oddania:
GOTOWA