+6
Nowy apartament, 42,58 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 26/62
561 630 zł
13 190 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 628 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Ogrody Nałkowskiej
Poznań, Ogrody, ul. Nałkowskiej 24, 26
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,58 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,65 m
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (4,33 m²), ogródek (20,21 m²)
Termin oddania:
maj 2027