Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, piętro 9, oferta nr 85100/6624/OMS

749 999 zł

19 737 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Śródmieście, Niska

2 pokoje, apartament 38,00 m², piętro 9, oferta nr , 85100/6624/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Niska
85100/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85100/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85100/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85100/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85100/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1964