Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 110,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4503667

2 113 281 zł

19 212 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Nueva Andalucia

2 pokoje, apartament 110,00 m², oferta nr , R4503667, Nueva Andalucia
R4503667 - zdjęcie nr 0
R4503667 - zdjęcie nr 1
R4503667 - zdjęcie nr 2
R4503667 - zdjęcie nr 3
R4503667 - zdjęcie nr 4
R4503667 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

110,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2024