Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 132,00 m², 2 pokoje, oferta nr R4980568

4 052 401 zł

30 700 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, Nueva Andalucia

2 pokoje, apartament 132,00 m², oferta nr , R4980568, Nueva Andalucia
R4980568 - zdjęcie nr 0
R4980568 - zdjęcie nr 3
R4980568 - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

132,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027