Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 48,50 m², 2 pokoje, piętro 10, oferta nr PAN491070

1 250 000 zł

25 773 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Przymorze, Obrońców Wybrzeża

2 pokoje, apartament 48,50 m², piętro 10, oferta nr , PAN491070, Gdańsk, Przymorze, Obrońców Wybrzeża
PAN491070 - zdjęcie nr 0
PAN491070 - zdjęcie nr 1
PAN491070 - zdjęcie nr 2
PAN491070 - zdjęcie nr 3
PAN491070 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 48.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,50 m²

Piętro:

10 piętro

Rok Budowy:

2019