Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 55,60 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr SMZAMI393

699 000 zł

12 572 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Żyrardów, Okrzei

2 pokoje, apartament 55,60 m², piętro 2, oferta nr , SMZAMI393, Żyrardów, Okrzei
SMZAMI393 - zdjęcie nr 0
SMZAMI393 - zdjęcie nr 1
SMZAMI393 - zdjęcie nr 2
SMZAMI393 - zdjęcie nr 3
SMZAMI393 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 55.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,60 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,75 m

Rok Budowy:

2020