Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, piętro 5, oferta nr 84937/6624/OMS

750 000 zł

17 857 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Oskara Langego

2 pokoje, apartament 42,00 m², piętro 5, oferta nr , 84937/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Oskara Langego
84937/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84937/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84937/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84937/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84937/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970