Nowy apartament, 48,61 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr 2.06
787 482 zł
16 200 zł /m²
cena rynkowa
Rata 3 684 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Baltic Luxury 2
Świnoujście, Plac Wolności 3

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
48,61 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
garaż w budynku
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (1,64 m²)
Termin oddania:
rok 2026