Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 41,71 m², 2 pokoje, piętro 4, oferta nr SDP915074

809 000 zł

19 396 zł /m²

Rata 3 785 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty SDP Nieruchomości Warszawa

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, Płosa

2 pokoje, apartament 41,71 m², piętro 4, oferta nr , SDP915074, Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, Płosa
SDP915074 - zdjęcie nr 0
SDP915074 - zdjęcie nr 1
SDP915074 - zdjęcie nr 2
SDP915074 - zdjęcie nr 3
SDP915074 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 41.71 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,71 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2018