Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 28,00 m², 2 pokoje, piętro 4, oferta nr FO2-MS-199309

429 000 zł

15 321 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Nieruchomości Furman

Poznań, Nowe Miasto

2 pokoje, apartament 28,00 m², piętro 4, oferta nr , FO2-MS-199309, Poznań, Nowe Miasto, Nowe Miasto
FO2-MS-199309 - zdjęcie nr 0
FO2-MS-199309 - zdjęcie nr 1
FO2-MS-199309 - zdjęcie nr 2
FO2-MS-199309 - zdjęcie nr 3
FO2-MS-199309 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

28,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1974