+7
Nowy apartament, 47,66 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B1.3
545 183 zł
11 439 zł /m²
Rata 2 551 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Zdrojowa Park
Busko-Zdrój, ul. Prof. W. Grotta
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,66 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,70 m
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (26,20 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027