Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 53,27 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C/C-0-01

633 913 zł

11 900 zł /m²

Rata 2 966 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Chylonia

Gdynia, Chylonia, ul. Pucka 4

2 pokoje, apartament 53,27 m², parter, oferta nr C/C-0-01, Nowa Chylonia, Gdynia, Chylonia, Chylonia, ul. Pucka 4
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 0
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 1
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 2
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 3
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 53.27 m², C/C-0-01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,27 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

północny zachód (NW), południe (S), południowy zachód (SW)

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (11,00 m²), taras (4,48 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027