Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 41,63 m², 2 pokoje, piętro 4, oferta nr 85264/6624/OMS

819 000 zł

19 673 zł /m²

Rata 3 832 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Puławska

2 pokoje, apartament 41,63 m², piętro 4, oferta nr , 85264/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Puławska
85264/6624/OMS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja apartamentu 41.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,63 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2010