Nowy apartament, 51,68 m², 2 pokoje, parter, oferta nr W.1.01
1 074 944 zł
20 800 zł /m²
okazyjna cena
Rata 5 029 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja CITYFLOW
Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 9
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
51,68 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,75 m
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (35,79 m²)
Termin oddania:
II etap - II kwartał 2026