Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 30,68 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr WIL455483

610 000 zł

19 883 zł /m²

Rata 2 854 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Wilsons Nieruchomości

Jantar, Rybacka

2 pokoje, apartament 30,68 m², piętro 2, oferta nr , WIL455483, Jantar, Rybacka
WIL455483 - zdjęcie nr 0
WIL455483 - zdjęcie nr 1
WIL455483 - zdjęcie nr 2
WIL455483 - zdjęcie nr 3
WIL455483 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 30.68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

30,68 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2024