Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 42,04 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D/46

819 780 zł

19 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 836 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5

2 pokoje, apartament 42,04 m², parter, oferta nr D/46, Apartamenty Park Matecznego, Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5
SALON Z ANEKSEM16,72 m²SYPIALNIA12,17 m²ŁAZIENKA3,67 m²KORYTARZ9,46 m²OGRÓDEK13,98 m²
Wymiary apartamentu 42.04 m², D/46
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 42.04 m², D/46
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,04 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (13,98 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026