Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 50,24 m², 2 pokoje, piętro 3, oferta nr 57017/4508/OMS

850 000 zł

16 919 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Białołęka

2 pokoje, apartament 50,24 m², piętro 3, oferta nr , 57017/4508/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka
57017/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57017/4508/OMS - zdjęcie nr 1
57017/4508/OMS - zdjęcie nr 2
57017/4508/OMS - zdjęcie nr 3
57017/4508/OMS - zdjęcie nr 4
57017/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,24 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2020