Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 46,50 m², 2 pokoje, piętro 5, oferta nr 84925/6624/OMS

1 100 000 zł

23 656 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

2 pokoje, apartament 46,50 m², piętro 5, oferta nr , 84925/6624/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Wilcza
84925/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84925/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84925/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84925/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84925/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 46.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,50 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1992