Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 51,84 m², 2 pokoje, piętro 1, oferta nr 117737/78/OMS

1 508 544 zł

29 100 zł /m²

Rata 7 058 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Władysława Orkana

2 pokoje, apartament 51,84 m², piętro 1, oferta nr , 117737/78/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Władysława Orkana
117737/78/OMS - zdjęcie nr 0
117737/78/OMS - zdjęcie nr 1
117737/78/OMS - zdjęcie nr 2
117737/78/OMS - zdjęcie nr 3
117737/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 51.84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,84 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Rok Budowy:

2025