Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 41,41 m², 2 pokoje, piętro 3, oferta nr 85642/6624/OMS

990 000 zł

23 907 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Żoliborz, Włościańska

2 pokoje, apartament 41,41 m², piętro 3, oferta nr , 85642/6624/OMS, Warszawa, Żoliborz, Żoliborz, Włościańska
85642/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85642/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85642/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85642/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85642/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 41.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,41 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018