Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 48,20 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 85313/6624/OMS

860 000 zł

17 842 zł /m²

Rata 4 024 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Wolska

2 pokoje, apartament 48,20 m², parter, oferta nr , 85313/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Wolska
85313/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85313/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85313/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85313/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85313/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 48.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,20 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Apartament, 2 pokoje, Warszawa, Wola, Wolska, 48,20 m², 860 000 zł, 85313/6624/OMS | LuksusoweMieszkania.pl