Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 48,60 m², 2 pokoje, piętro 3, oferta nr Apartament 301

667 000 zł

13 724 zł /m²

Rata 3 121 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Gea Eco-Apartments

Sianożęty, ul. Wschodnia 2

2 pokoje, apartament 48,60 m², piętro 3, oferta nr , Apartament 301, Sianożęty, ul. Wschodnia 2
Apartament 301 - zdjęcie nr 0
Apartament 301 - zdjęcie nr 1
Apartament 301 - zdjęcie nr 2
Apartament 301 - zdjęcie nr 3
Apartament 301 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 48.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,60 m²

Piętro:

3 piętro

Data aktualizacji: 2023-06-13