Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 60,80 m², 2 pokoje, piętro 3, oferta nr Apartament 304

1 111 000 zł

18 273 zł /m²

Rata 5 198 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Gea Eco-Apartments

Sianożęty, ul. Wschodnia 2

2 pokoje, apartament 60,80 m², piętro 3, oferta nr , Apartament 304, Sianożęty, ul. Wschodnia 2
Apartament 304 - zdjęcie nr 0
Apartament 304 - zdjęcie nr 1
Apartament 304 - zdjęcie nr 2
Apartament 304 - zdjęcie nr 3
Apartament 304 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 60.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

60,80 m²

Piętro:

3 piętro

Data aktualizacji: 2023-06-13