Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 46,30 m², 2 pokoje, piętro 19, oferta nr VTS-MS-6313

670 046 zł

14 472 zł /m²

Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty VERITAS Nieruchomości

Katowice, Śródmieście, Zabrska

2 pokoje, apartament 46,30 m², piętro 19, oferta nr , VTS-MS-6313, Katowice, Śródmieście, Zabrska
VTS-MS-6313 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-6313 - zdjęcie nr 1
VTS-MS-6313 - zdjęcie nr 2
VTS-MS-6313 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-6313 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 46.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,30 m²

Piętro:

19 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023